Idea - Matko moja ja wiem

Motywem przewodnim projektu jest słynna dumka Ukraińska i zawarta w jej słowach przesłąnie i myśl, która szczególnie dziś jest tak aktualna.
Projekt „Matko moja ja wiem” realizuje następujące cele:
· umożliwia pomoc potrzebującym: dzieciom i młodym osobom pokrzywdzonym w wyniku konfliktu zbrojnego na Wschodzie Ukrainy
· pokazuje w kontekście utworów muzycznych, emocje Matki, która żegna swojego syna lub córkę ze świadomością, że mogą już nigdy nie wrócić do rodzinnego domu
· uwrażliwia odbiorców na problemy młodych ludzi, którzy decydują się na obronę Ojczyzny, biorą udział w działaniach wojennych doznając dramatycznych skutków psychicznych, a często także okaleczenia fizycznego.
· zbliża narody: polski i ukraiński, poprzez pokazanie wspólnoty doświadczeń wojny, tęsknoty za Ojczyzną, poszukiwania lepszego miejsca do życia dla rodzin i dzieci
 Jako artyści jesteśmy gotowi pracować w tym wyjatkowym projekcie w formule wolontariatu, ale wysokie koszty związane z wydaniem płyty i organizacją koncertów, wymagają znalezienia źródła ich pokrycia, stąd nasza gorąca prośba do Państwa o wsparcie naszego projektu.
 Jak wesprzeć projekt?
Wysyłając bezpośrednio na konto fundacji  lub przekazem pocztowym darowiznę z dopiskiem -
„Matko moja ja wiem”
 Konto: BGŻ BNP Paribas S.A
 56 2030 0045 1110 0000 0415 6420
 01-552 Warszawa Plac Inwalidów 10
 KRS 0000563759, NIP 5252627959
  Obok można pobrać przekaz pocztowy w formacie PDF – zachęcamy do pomocy!

FUNDACJA "NIEZALEŻNY FUNDUSZ KULTURY POLCANART"
KRS 0000563759, NIP 5252627959, Adres: 01-552 Warszawa Plac Inwalidów 10
Copyright 2015. All rights reserved.